شرح
  • Sir
View

تخفيف ويژه به اعضاء انجمن براي طراحی وب سايت

انجمن آب هاي معدني وآشاميدني ايران در راستاي ارائه خدماتي بيشتر و بهتر به اعضاي خود طي تفاهم نامه اي با گروه طراحي و ساخت وب سايت هيراد اين امكان را فراهم آورده كه....

کد : 2
تاریخ انتشار : چهارشنبه 1 خرداد 1392
print
نظرات : 0

دنیای گسترده امروز نیازمند بازنگری در داشته‌ها و آموخته‌هاست؛ ارتباطات زندگی امروز و آینده بشر را بنا می‌کند و در این میان اینترنت به خاطر دوسویه بودن (برخلاف رادیو و تلویزیون) سهم بسیار عظیمی را بر عهده دارد.
بی‌شک داشتن پنجره‌ای گشوده به شبکه‌ای جهانی و در دید قرار دادن اطلاعات، امکان ارتباط آسان‌تر را با جستجوگران فراهم می آورد. جستجوگرهایی که روز به روز بر تعداد و گوناگونی تمایلاتشان اضافه می‌شود. نیازها و خواسته‌های مردم از اینترنت ارتباطات و به خصوص اینترنت، زندگی امروز و آینده‌ی بشر را بنا می‌کند.
فعالیت هایی نظیر انجام معاملات تجاری، اطلاع رسانی، ارایه‌ی خدمات به مصرف کنندگان، پی‌گیری خدمات پس از فروش و مهمتر از همه معرفی خود در سطح بین المللی بدون دسترسی به دروازه های گشوده ی اینترنت کاری بسیار دشوار , پر دردسر و هزینه بر است. در عصر ارتباطات ضرر ناشی از غیبت در شبکه‌ی جهانی اینترنت جبران ناپذیر است. امروزه بشر با پیش کشیدن بحث ارایه خدمات وارد مرحله سوم فعالیت خود شده و پیشرفت هر کشور با میزان توانایی‌اش در ارایه خدمات سنجیده می‌شود.

گروه مهندسین هیراد ، افق‌های آینده جهان را در زندگی شبکه ای تصویر می‌کند، جهانی که فاصله شهروندانش، در ارتباط شبکه‌ای کوتاه می‌شود.

هیراد معتقد است که وب سایت شما ویترین حرفه ای شرکت شما در بازار است و میبایست از نظر فنی کاملاً بی نقص و مدرن، از نظر ظاهری شکیل و از نظر محتوا جامع و هدفمند باشد تا بهترین بازتاب ممکن از فعالیتها، جایگاه و اعتبار شرکت شما را در بازارهای منطقه ای و جهانی بنمایش گذارد.

پس با همکاری اتحادیه آب معدنی و آشامیدینی بر آن شدیم تا یکی از مهمترین نیازهای اعضا را با بهترین کیفیت و مناسب ترین هزینه مرتفع سازیم .

شما از طریق فرم ثبت سفارش آنلاین می توانید هزینه طراحی سایت خود را با تغییر پارامترهای مورد نظر به صورت آنلاین به دست آورید.

ما کلیه مراحل را از مشاوره تا طراحی وب سایت ، نصب و پشتیبانی برای شما انجام می دهیم و ایده های شما را پیاده سازی می کنیم  تا شما عزیزان بتوانید حضور موفقی و پررنگی در عرصه پهناور اینترنت وبازارهای جهانی داشته باشید.


برجسب ها :
  اولین موافق باشید.
اولین مخالف باشید.
نمایش 0 نظر
مرتب سازی براساس

اولین نظر دهنده باشید تخفيف ويژه به اعضاء انجمن براي طراحی وب سايت